Test otcovství  Příbuzenský test  Genetické analýzy  Vědecké služby  Zvířecí analýza Stopový test   
Rychlá jistota Průběh Kvalita Otázky & odpovědi  Metody  Ceny Objednávka/VOP  Popis analýzy

Rychlá jistota

Podle odhadu odborníků přijde na svět až 5% nemanželských dětí ze všech dětí narozených do manželství. Matka má obvykle informační výhodu, protože vědí, kdo je biologickým otcem jejích potomků. Od 20 % do 30 % všech analýz testu otcovství jsou zadávány ženami. Molekulární biologický test je často zadáván (předpokládaným) otcem, ale také pro matky je to mnohdy jediný způsob, jak získat jasné prohlášení, násl. důkaz pro existenci otcovství.

Moderní molekulární biologie má tyto možnosti, jednoznačně prokázat nebo vyloučit otcovství – a to za mnohem nižší ceny než prostřednictvím běžných léčebných metod. Potřebujeme pouze některé tělesné buňky otce a dítěte. Odběr vzorků je poměrně jednoduchý: nějaké buňky ústní sliznice, kartáček na zuby nebo cigareta postačují, ty nám zašlete poštou do naší analytické laboratoře.

Při molekulárně genetických testech otcovství jsou porovnány DNA-regiony otce a dítěte. Toto srovnání vede díky moderním testovacím metodám k výsledku s pravděpodobností 99,9%. Sledované regiony nevykazují žádné genetické vlastnosti nebo onemocnění testovaných osob.

Molekulární biologické testy otcovství jsou využívány nejen pro soudy a policii, ale také úřady péče o mládež, detektivy, právníky a lékaři. Stále více privátních osob nyní využívá testů pro jejich rychlou a cenově dostupnou jistotu.

Ostatní otázky na příbuzenské vztahy, např. vztahy mezi sourozenci, lze také zodpovědět metodami, které používáme. Například je možné s jistotou určit, zda se jedná o jedno- či dvojvaječná dvojčata, nebo zda vnuk je opravdu spřízněn s babičkou.

Rádi vám poradíme o průběhu testu otcovství či příbuzenské analýzy prováděné DelphiTestem. Informace naleznete v levém menue, zavolejte nám nebo nám napište e-mail.

KontaktImpressum