Test otcovství  Příbuzenský test  Genetické analýzy  Vědecké služby  Zvířecí analýza Stopový test   
Rychlá jistota Průběh Kvalita Otázky & odpovědi  Metody  Ceny Objednávka/VOP  Popis analýzy

Test otcovství : Kvalita

Naše laboratoř provádí pravidelné zkoušky kruhovou metodou, čím kvalita našich analýz zůstává monitorována:

Analýza vašich vzorků bude provedena v naší speciální laboratoři zkušenými molekulárními biology prostřednictvím moderních analytických zařízení. Vnitřní bezpečnostní systém a probíhající kontroly předcházejí jakýmkoli chybám či možnostem záměny.

Analýza porovnává shodné identické znaky testovaných osob. Tyto znaky, které jsou kódovány v DNA, jsou individuálním vzorkem pro každou osobu. Porovnáním vysokého množství identických znaků DNA je dosaženo extrémně vysoké spolehlivosti testu. Při testu otcovství, s bezpečností na 99,9% a více, v případě vyloučení otcovství je to 100%!

Obdržíte individuální analýzu testu s vypočítanou pravděpodobností vašeho otcovství. Podrobné vysvětlení výsledků testů vám pomůže vyhodnotit výsledky testu.

Mnoho společností nabízejících test otcovství jsou jen zprostředkovatelé, nemají ani provoz laboratoře ani odborné vzdělání. Zákazník se mnohdy ani nedozví, ve které laboratoři bude jeho test prováděn. Někteří „levní poskytovatelé“ nechávají testy dělat v zahraničí. Tyto laboratoře pracují často na zastaralém vybavení a analytické metody jsou levné, poskytující nepřesné analýzy, které nesplňují naše kvalitativní kritéria.

Zprostředkovatelé mimo obor bez vlastní laboratoře nebo nabízející bez dostatečné kvalifikace je pro zákazníky někdy těžké rozeznat. Kupujte svůj otcovský test jen u renomovaných společností. Tento typ analýzy je věcí důvěry.

 

KontaktImpressum